Praca w Yorku – Jobcentre Plus

0
54317

Jeśli szukasz pracy w Yorku, to zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.
Obsługa jest miła i kompetentna. Oczywiście na cuda nie ma co liczyć. W końcu to my szukamy pracy i nikt tego za nas nie zrobi.

Oferty można przeglądać na terminalach z dotykowym ekranem. System jest łatwy w obsłudze, więc nawet osoby, które do dotychczas miały niewiele wspólnego z komputerem, powinny sobie poradzić. Urządzenia są wyposażone w drukarki, dzięki czemu możemy wydrukować każdą interesującą nas ofertę.

Jeśli już znajdziemy interesujące nas ogłoszenie, możemy skorzystać z darmowych telefonów.

Możemy się również umówić na próbną rozmowę. To coś dla osób, które nie czują się pewnie ze swoją znajomością języka angielskiego. W czasie spotkania pracownik Jobcentre będzie grał rolę pracodawcy, który właśnie przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną.

W Jobcentre uzyskamy również pomoc przy pisaniu CV oraz wypełnianiu formularzy związanych z zatrudnieniem. Możemy również umówić się na rozmowę z doradcą zawodowym. A także uzyskać informacje na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Jobcentre plus jest również miejscem do którego należy się zgłosić w celu uzyskania NIN (National Insurance Number)

Wszystkie oferty pracy znajdziemy również na stronie internetowej. Dzięki temu możemy za pomocą naszego komputera przeglądać codziennie najnowsze oferty, bez potrzeby codziennych wizyt w Jobcentre.

www.jobcentreplus.gov.uk

Adresy Jobcentre Plus w Yorku:

York Monkgate Jobcentre Plus
11-17 Monkgate, York
Tel: 01904 682100

York Stonebow Jobcentre Plus
Stonebow House
The Stonebow, York
Tel: 01904 682100

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLinie autokarowe
Następny artykułKino i teatr

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ